20

ЖЕНСКА ПИЖАМА DASHA J21

(5)
2.399,20 ДЕН 2.999,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Пријатна вискозна пижама за секојдневно носење со долги ракави и ногавици. Мека и удобна.

Материјал

95% вискоза 5% еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам