20

ЖЕНСКА ПИЖАМА NIVES

(5)
2.399,20 ДЕН 2.999,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Софистицирана и елегантна женска пижама со долги ракави и нагавици со горен дел со копчиња. Изработена од нежен материјал кој наликува на сатен.

Материјал

90% Полиестер 5% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам