40

ЖЕНСКА ПИЖАМА VASILISA J21

(5)
1.679,40 ДЕН 2.799,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Модерна пижама од Homewear колекцијата, налик на тренерка. Можете да спиете во неа или да ја носите преку целиот ден. Удобна, мекана и пријатна. Интересни детали од чипка на рамената.

Материјал

67% Полиестер 28% Вискоза 5% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам