20

ЖЕНСКИ БЕБИ ДОЛ LIBERTY Ј21

(5)
1.439,20 ДЕН 1.799,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Елегантен беби дол од нежен материјал кој наликува на сатен. Горниот дел е со чипка на деколтето и грбот.

Материјал

90% Полиестер 5% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам