Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ БЕБИ ДОЛ
  • ЖЕНСКИ БЕБИ ДОЛ
Опис

Весел вискозенбеби дол без ракави. Го истакнува интересен младалачки романтичен принт.

LUCIANA

699,00 ДЕН

Расположливи големини
S M L XL
Расположливи бои
Материјал

95% вискоза, 5% еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.