Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ БОКСЕРКИ
Опис

Удобни памучни Бразил женски гаќи, дискретно обрабени со чипка. Погодни за секојдневна употреба.

ALESSIA

ЖЕНСКИ БОКСЕРКИ

1.369,00 ДЕН

Расположливи големини
XL L S M
Расположливи бои
Материјал

95% Памук 5% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.