20

ЖЕНСКИ БРАЗИЛИЈАНА ГАЌИЧКИ JORA Ј21

(5)
399,20 ДЕН 499,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски бразилијана гаќички од нежен материјал без истакнати рабови на задниот дел кои не се познаваат под облеката. Предниот дел е прекриен во декоративен материјал. Памучна постава.

Материјал

82% Полиамид 18% Eластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам