Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ БРАЗИЛ ГАЌИЧКИ
Опис

Заводлив бразил долен веш со интересен дезен и крој. Изработен од мека чипка, а посвет со памук за удобно чувство во тек на носењето.

ERIS

ЖЕНСКИ БРАЗИЛ ГАЌИЧКИ

449,00 ДЕН

Расположливи големини
L S XL M
Расположливи бои
Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.