Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ БРАЗИЛ ГАЌИ
Опис

Заводливи бразилијана гаќички со чипкаста позадина. Изработени се од префинет, нежен материјал со благ отсјај. Памучна постава за удобно чувство.

AINA

ЖЕНСКИ БРАЗИЛ ГАЌИ

429,00 ДЕН

Расположливи големини
M S XL L
Расположливи бои
Материјал

90% Полиамид, 10% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли
Производот е додаден во корпа.