44

ГРАДНИК БЕЗ ЖИЦА

(0)
499,00 ДЕН 889,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Сензуален топ градник без жица и полнење, од елегантна, богата чипка. Тенките прерамки се спојуваат во чипкасти ленти на грбот кои формирараат појас под градите од истиот материјал.

Материјал

90% Poliamid 10% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам