Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ БРАЗИЛ ГАЌИ
Опис

Романтични бразилијана гаќи со префинета чипкаста изработка. Поставени се со памук за удобно учество во текот на носењето.

RAMONA

ЖЕНСКИ БРАЗИЛ ГАЌИ

429,00 ДЕН

Расположливи големини
S L M XL
Расположливи бои
Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли
Производот е додаден во корпа.