Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ БРАЗИЛ ГАЌИ
Опис

Удобни памучни Бразил женски гаќи, дискретно обрабени со чипка. Погодни за секојдневна употреба.

ALETA

ЖЕНСКИ БРАЗИЛ ГАЌИ

1.199,00 ДЕН

Расположливи големини
M XL L S
Расположливи бои
Материјал

95% Памук, 5% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли
Производот е додаден во корпа.