Намалување

ТОРБА ЗА ПЛАЖА

(0)
1.699,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Практична и модерна торба во која можете да спакувате шешир, и сите неопходни ситници што ги носите со себе на плажа.

Материјал

100% Papir

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам