42

ЖЕНСКИ БРАЗИЛ ГАЌИ

(0)
699,00 ДЕН 1.199,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Удобни памучни Бразил женски гаќи, дискретно обрабени со чипка. Погодни за секојдневна употреба.

Материјал

95% Pamuk 5% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам