Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ БРАЗИЛ ГАЌИ
Опис

Провокативни женски танга гаќички со интересен појас и заводливи прорези. Изработени се од деликатна и растеглива чипка. Имаат памучна постава којашто овозможува удобност при носењето.

GALATEA

ЖЕНСКИ БРАЗИЛ ГАЌИ

299,00 ДЕН

569,00 ДЕН

-47%

Расположливи големини
L XL M
Расположливи бои
Материјал

87% Полиамид 13% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.