Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ БРАЗИЛ ГАЌИ
Опис

Бразилијана гаќички со нежна, чипкаста позадина, пријатни за носење. Предниот дел е од приѕирен материјал со чипкаста изработка на колковите. Поставата е од памук, за удобно чувство.

CLARA

ЖЕНСКИ БРАЗИЛ ГАЌИ

259,00 ДЕН

429,00 ДЕН

-40%

Расположливи големини
M XL S
Расположливи бои
Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.