40

ЖЕНСКИ БРАЗИЛ ГАЌИ

(0)
259,00 ДЕН 429,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Бразилијана гаќички со нежна, чипкаста позадина, пријатни за носење. Предниот дел е од приѕирен материјал со чипкаста изработка на колковите. Поставата е од памук, за удобно чувство.

Материјал

90% Poliamid 10% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам