21

ЖЕНСКИ БРАЗИЛ ГАЌИ

(0)
269,00 ДЕН 339,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски бразилијана гаќички изработени од исклучително мек и нежен материјал, со интересен дезен. Со тенки прерамки, за носење без оцртување под облека. Поставени се со памук за удобно секојдневно носење.

Материјал

90% Poliamid 10% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам