20

ЖЕНСКИ ГАЌИ БРАЗИЛИЈАНА HELMA Ј21

(5)
399,20 ДЕН 499,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Елегантни и нежни бразилијана гаќички од мек полиамид и памучна постава, удобни за секојдневно носење.

Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам