20

ЖЕНСКИ ГРАДНИК Ц КОРПА ANITA Ј21

(5)
959,20 ДЕН 1.199,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Нежен градник со Ц корпи со нежен дезен. Погоден за секојдневно носење.

Материјал

92% Полиамид 8% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам