Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ ГРАДНИК
  • ЖЕНСКИ ГРАДНИК
Опис

Гламурозен push-up градник со жица, пружа вистински push-up ефект со дупло пенсато полнење. Го истакнува фина чипка со раскошни детали и украсни ленти кои се прекрстуваат помеѓу корпите и прерамки на подесување.

DESPINA

559,00 ДЕН

Расположливи големини
85B
Расположливи бои
Материјал

90% полиамид, 10% еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.