49

ЖЕНСКИ КОМПЛЕТ

(0)
799,00 ДЕН 1.579,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Сензуален комплет изработен од раскошна чипка за смели и модерни дами. Го чинат подолги боксерки со широк крој, и горен дел со продолжена чипка под градите и прерамки кои се подесуваат, без жици и полнење. Долниот дел е збогатен со еластичен појас со модерен натпис.

Материјал

90% Poliamid 10% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам