Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ ПАПУЧИ ЗА ПО ДОМА
Опис

Меки и удобни, затворени женски папучи со младешки мотиви и нежни бои. Пријатни за носење по дома. Ѓонот е изработен од термопластична гума.

DELTA

ЖЕНСКИ ПАПУЧИ ЗА ПО ДОМА

455,00 ДЕН

619,00 ДЕН

-26%

Расположливи големини
36 41 39 40 38 37
Расположливи бои
Материјал

Горен дел од 100% полиестер, Ѓон од TPR-Термопластична гума

Количина
Одбери големина

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.