Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ ПИЖАМИ
  • ЖЕНСКИ ПИЖАМИ
Опис

Нежна и удобна вискозна пижама. Пријатна за носење, со кратки ракави и долги ногавици. Ја карактеризира етно принт и весели детали.

OLGA

1.199,00 ДЕН

1.999,00 ДЕН

-40%

Расположливи големини
S M L XL
Расположливи бои
Материјал

Горен дел: 95% вискоза, 5% еластин. Долен дел: 100% вискоза.

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.