Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ ПИЖАМИ
Опис

Удобни и памучни женски пижами меки при допир.Пижамите се украсени со интересни младешки и сјајни мотиви по целиот долен дел и предната страна на горниот. Долгите ногавици завршуваат со лента - стегач.

CRISTIANA

ЖЕНСКИ ПИЖАМИ

1.599,00 ДЕН

2.129,00 ДЕН

-25%

Расположливи големини
L S XL M
Расположливи бои
Материјал

60% Памук 40% Полиестер

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.