47

ЖЕНСКИ ПИЖАМИ

(0)
999,00 ДЕН 1.899,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски пижами од чист памук со долги ракави и ногавици. Го истакнува пријатен материјал, интересен принт и натписи. Дезенот и деталите изгледаат прекрасно и младешки.

Материјал

100% Pamuk

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам