Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ ПИЖАМИ
  • ЖЕНСКИ ПИЖАМИ
Опис

Прекрасна женска памучна пижама со кратки ракави и ногавици. Се истакнува со интересниот младешки принт на горниот дел и занимливиот флорален дезен. Долниот дел е збогатен со сатенска лента и коси џепови.

SPERANZA

ЖЕНСКИ ПИЖАМИ

859,00 ДЕН

1.350,00 ДЕН

-36%

Расположливи големини
XL
Расположливи бои
Материјал

Состав: 95% памук, 5% еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.