ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИЧКИ

(0)
249,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Практични класични слип гаќи, со длабок крој. Изработени од најфиниот памук, овозможуваат максимална удобност и пријатно чувство, па пријатни се за секојдневно носење. Одговараат на активните и практични жени.

Материјал

95% pamuk, 5% elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам