ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИЧКИ

(0)
269,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Практични класични слип гаќи, со длабок крој, со малку поширок еластичен појас. Изработени од најфиниот памук, овозможуваат максимална удобност и пријатно чувство, па пријатни се за секојдневно носење.

Материјал

95% pamuk, 5% elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам