Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИЧКИ
  • ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИЧКИ
Опис

Практични класични слип гаќи, со длабок крој, со малку поширок еластичен појас. Изработени од најфиниот памук, овозможуваат максимална удобност и пријатно чувство, па пријатни се за секојдневно носење.

BELINDA

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИЧКИ

249,00 ДЕН

Расположливи големини
S M L XL
Расположливи бои
Материјал

Состав: 95% памук, 5% еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.