17

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИЧКИ

(0)
799,00 ДЕН 959,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Сет од 5 парчиња женствени и практични класични слип гаќички. Изработени се од најдобар памук со нежен и дискретен украсен вез на рабовите, погодни за секојдневно носење. Овозможуваат пријатно и удобно чувство. Достапни се сетови во различни комбинации на неодолнив дизајн.

Материјал

95% Pamuk 5% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам