Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИЧКИ
Опис

Сет од 5 парчиња женствени и практични класични слип гаќички. Изработени се од најдобар памук со нежен и дискретен украсен вез на рабовите, погодни за секојдневно носење. Овозможуваат пријатно и удобно чувство. Достапни се сетови во различни комбинации на неодолнив дизајн.

MARINELLA 5 SET

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИЧКИ

999,00 ДЕН

Расположливи големини
S XL M L
Расположливи бои
Материјал

95% Памук 5% Eластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.