20

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИЧКИ POPPY J21

(5)
447,20 ДЕН 559,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски слип гаќички од нежен материјал и заден дел од чипка со украсен појас од чипка на предниот дел. Поставени со памук.

Материјал

92% Полиестер 8% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам