Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИЧКИ
Опис

Практични класични женски слип гаќички, сет од три парчиња.Изработени се од квалитетен памук, со нежни и дискретни везови на самите рабови, погодни се за секојдневно носење. Овозможуваат многу удобно и лесно чувство.

MARINELLA

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИЧКИ

609,00 ДЕН

Расположливи големини
L XL S M
Расположливи бои
Материјал

95% Памук, 5% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.