Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИЧКИ
Опис

Практични класични женски слип гаќички. Изработени се од памук и погодни за секојдневна употреба. Овозможуваат многу удобно и лесно чувство.Украсени се со машничка од тил

PETRA

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИЧКИ

349,00 ДЕН

Расположливи големини
S M L XL
Расположливи бои
Материјал

95% Памук, 5% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли
Производот е додаден во корпа.