БАЛКОНЕТ ГРАДНИК

(0)
929,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Балконет градник со фишбајн и пенесто полнење за вистински пуш ап ефект. Се карактеризира со мазни корпи и украсни детали меѓу нив. Силиконските лентички од внатрешната страна овозможуваат подобро зацврстување на телото и олеснето носење без прерамки.

Материјал

86% poliamid, 14% elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам