30

СПОРТСКИ ТОП

(0)
699,00 ДЕН 999,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Удобен топ без корпи со сунѓерести додатоци кои лесно можат да се извадат по потреба. Погоден е за сите спортски активности. Дава чувство на леснотија без ограничување при движење. Двојните прерамки даваат дополнителна потпора, а мрежичката го прави интересен

Материјал

88% Poliester 12% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам