25

ЖЕНСКИ ПИЖАМИ

(0)
1.599,00 ДЕН 2.129,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Удобни и памучни женски пижами меки при допир.Пижамите се украсени со интересни младешки и сјајни мотиви по целиот долен дел и предната страна на горниот. Долгите ногавици завршуваат со лента - стегач.

Материјал

60% Pamuk 40% Poliester

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам