Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИЧКИ
Опис

Деликатни и заводливи женски слип гаќички, обрабени со богато украсена чипка и лентички кои се вкрстуваат на задниот дел. Имаат памучна постава за поудобно носење.

INGA

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИЧКИ

499,00 ДЕН

Расположливи големини
M XL L S
Расположливи бои
Материјал

90% Полиамид, 10% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли
Производот е додаден во корпа.