Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИЧКИ
Опис

Женски памучни слип гаќи во малдешки стил со понизок крој Обрабени се со еластична чипка и погодни се за секојдневно носење, обозможуваат удобно и лесно чувство, не се забележуваат под облеката

ANJA

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИЧКИ

299,00 ДЕН

399,00 ДЕН

-25%

Расположливи големини
M XL L S
Расположливи бои
Материјал

95% Памук, 5% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.