41

ЖЕНСКА НАМЕТКА

(0)
1.189,00 ДЕН 1.999,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Нежна и удобна женска наметка од густо ткаен вискозен материјал за максимална удобност и пријатност при носењето.

Материјал

72% Poliester 23% Viskoza 5% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам