Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИЧКИ
Опис

Женски памучни слип гаќи во малдешки стил со понизок крој Обрабени се со еластична чипка и погодни се за секојдневно носење, обозможуваат удобно и лесно чувство, не се забележуваат под облеката

ANJA

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИЧКИ

399,00 ДЕН

Расположливи големини
M XL L S
Расположливи бои
Материјал

95% Памук, 5% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли
Производот е додаден во корпа.