Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИЧКИ
Опис

Гламурозни слип гаќички, со потесен крој на задниот дел, со раскошна чипкаста изработка.Украсени се со декоративен сатенски паспул, кој дава посебна сензуална нота. Памучната постава на долниот дел овозможува лесно и пријатно чувство.

GOLIA

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИЧКИ

229,00 ДЕН

349,00 ДЕН

-34%

Расположливи големини
S M XL L
Расположливи бои
Материјал

83% Полиамид 17% Eластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.