ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИЧКИ

(0)
470,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Модерни и многу удобни слип гаќи, со ласерски сечени рабови, со специфичен крој. Ги краси материјал со фин одсјај и елегантен декоративен паспул. Практични се и овозможуваат носење без оцртување. Памучната постава на долниот дел овозможува пријатно чувство.

Материјал

80% poliamid, 20% elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам