Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИЧКИ
  • ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИЧКИ
Опис

Модерни и многу удобни слип гаќи, со ласерски сечени рабови, со специфичен крој. Ги краси материјал со фин одсјај и елегантен декоративен паспул. Практични се и овозможуваат носење без оцртување. Памучната постава на долниот дел овозможува пријатно чувство.

BRUNETTA

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИЧКИ

470,00 ДЕН

Расположливи големини
S M L XL
Расположливи бои
Материјал

Состав: 80% полиамид, 20% еластинelastin

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.