29

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ

(0)
249,00 ДЕН 349,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Практични класи чни женски слип гаќички. Со памучен состав, погодни за секојдневно носење. Пружаат пријатно и многу удобно чувство.

Материјал

95% Pamuk 5% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам