50

МАШКИ ПИЖАМИ

(0)
999,00 ДЕН 1.999,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Памучни и удобни машки пижами со долги ракави и ногавици. Направени од чист памук, многу пријатни за носење. Ги карактеризира округол израз околу врат, со копчиња. Со атрактивен дезен.

Материјал

100% Pamuk

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам