Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ
Опис

Женски слип гаќи со богата чипка, со памучна постава. Тенкиот и нежен материјал остава убаво чувство на кожата, а чипкастите рабови овозможуваат долната облека да не се оцртува под облеката.

ALONDRA

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ

259,00 ДЕН

429,00 ДЕН

-40%

Расположливи големини
M L XL S
Расположливи бои
Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.