30

МАШКИ БОКСЕРКИ

(0)
299,00 ДЕН 429,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Модерни и удобни машки боксерки, со класичен крој и еластичен појас на струкот, со натпис. Погодни се за секојдневно носење.

Материјал

95% Pamuk 5% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам