40

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ

(0)
259,00 ДЕН 429,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски слип гаќи со богата чипка, со памучна постава. Тенкиот и нежен материјал остава убаво чувство на кожата, а чипкастите рабови овозможуваат долната облека да не се оцртува под облеката.

Материјал

90% Poliamid 10% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам