45

ЖЕНСКИ БАДЕМАНТИЛ

(0)
1.259,00 ДЕН 2.299,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Практична женска наметка со качулка, со мека внатрешност за пријатен допир на кожата и топлина. Има качулка и џебови на предниот дел. Струкот се истакнува со подесива лента на врзување.

Материјал

60% Pamuk 40% Poliester

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам