Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ
Опис

Гламурозни женски слип гаќички, со раскошна чипкаста изработка. Памучна постава на долниот дел пружа удобно чувство.

DALILA

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ

239,00 ДЕН

439,00 ДЕН

-46%

Расположливи големини
XL M L S
Расположливи бои
Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.