39

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ

(0)
299,00 ДЕН 489,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски слип гаќички со едноставен крој, порабени со нежна чипка. Мек, сјаен материјал, со егзотичен принт пружаат заводлив изглед. Поставени се со памук за удобност при носењето.

Материјал

90% Poliamid 10% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам