30

МАШКИ СЛИП ГАЌИ

(0)
259,00 ДЕН 369,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Удобни машки слип гаќи со класичен крој и широк појас на струкот. Изработени се од памукот кој овозможува исклучителна удобност при носењето, а интересните детали и натписи на појасот им даваат младешки изглед

Материјал

95% Pamuk 5% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам