Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ
Опис

Практични класични женски слип гаќички, сет од 5 парчиња. Изработени се од префинет памук, со нежен и дискретен вез на рабовите, погодни за секојдневно носење. Пружаат удобно чувство.

MARINELLA

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ

609,00 ДЕН

Расположливи големини
S M L XL
Расположливи бои
Материјал

95% Памук 5% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли
Производот е додаден во корпа.