20

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ

(0)
535,20 ДЕН 669,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Практични класични женски слип гаќи, сет од 3 парчиња. Изработени се од префинет памук, со нежен и дискретен украсен вез на рабовите, погодни се за секојдневно носење. Пружаат многу удобно чувство.

Материјал

95% Pamuk 5% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам