Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ
Опис

Софистицирани слип женски гаќи со префинети чипкани паспули. Памучната постава на долниот дел пружа удобно чувство.

ABA

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ

299,00 ДЕН

449,00 ДЕН

-33%

Расположливи големини
L S M
Расположливи бои
Материјал

90% Полиамид, 10% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.