52

МАШКИ ПИЖАМИ

(0)
1.199,00 ДЕН 2.479,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Удобни машка пижами од чист памук. Со класичен крој и едноставен дезен, со долги ракави и ногавици. Округол израз околу врат.

Материјал

100% Pamuk

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам