Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ
Опис

Практични класични женски слип гаќи, сет од 3 парчиња. Изработени се од префинет памук, со нежен и дискретен украсен вез на рабовите, погодни се за секојдневно носење. Пружаат многу удобно чувство.

ALINA

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ

669,00 ДЕН

Расположливи големини
XL S L M
Расположливи бои
Материјал

95% Памук 5% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.